30 Kasım Chicago-Charlotte Maç Analizi , İstatistikleri (KAZANDIRDI)


 

NBA Basketbol Ligi'nde Chicago Bulls evinde Charlotte'yi konuk edecek. Karşılaşma gece saat 04:00'da United Center'da oynanacak.

Chicago - Charlotte Maç Analizi

Mason Plumlee'nin çok fazla sayı kaçırdığı maçta Houston Rockets'a uzatmalarda kaybeden Charlotte, 146 sayı yedi. Ayrıca Charlotte'un ligin en berbat savunma yapan takımı olduğunu da söylemeliyiz. Buna karşın elinde NBA'in en skorer oyuncuları olan Plumlee ve PJ Washington var. Kazanmak için bu iki oyuncunun performansının iyi olmasına mahkûmlar. 

Chicago Bulls da geçen hafta çarşamba günü Rockets'a kaybetmişti ve Rockets seride durumu 1-1'e getirmişti. Bugüne dönecek olursak Charlotte ile Chicago'nun bire bir eşleşmelerinde tam bir uyum görüldüğü söylenebilir. Her iki NBA takımı da kanat ağırlıklı oynuyor. Her ne kadar eşleşme bakımından eşit dursalar da Chicago'nun daha iyi ve çok yönlü bir takım olduğunu da belirtmekte yarar var. Çünkü hem hücumu hem de savunmayı etkili bir biçimde yapıyorlar. Takıma katılan DeMar DeRozan'ın da 25 sayı ortalamasıyla harika bir gidişata sahip olduğu görülüyor. 

Yetenek ve derinlik bakımından Charlotte'a göre daha üst düzey bulduğumuz Chicago'nun DeRozan ve Dach Lavien gibi iki etkili sayı silahı bulunuyor.  Chicago'nun pivotu  Nikola Vucevic'e de Plumlee'yi durdurma noktasında çok iş düştüğü bir maç olacak. 

Chicago'nun Charlotte'un zayıf savunmasını deleceği, Charlotte'un da Plumlee ve PJ Washington silahlarıyla sayı bulacağı karşılaşmada bolca karşılıklı sayı bulunacak gibi duruyor.


TAHMİNİ MAÇ SONUCU: Chicago Bulls kazanır. MS 1 (1.33)

ALT/ÜST: 222.5 ÜSTÜ (1.50)

Gecenin Diğer Maçları

Houston-Oklahoma Alt/Üst: 215.5 Üst (1.71)
San Antonio-Washington Alt/Üst: 214.5 Alt (1.67)
Dallas-Cleveland Alt/Üst: 207.5 Üst (1.70)Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski