ALİ KOÇ'UN ARABASININ ÖNÜNÜ KESTİLER

 


   Süper Lig'in 12.haftasında evinde Kayserispor'la berabere kalan Fenerbahe'de hocaya ve yönetime tepkiler git gide büyüyor. Ligde bir türlü istediği sonuçları alamayan sarı lacivertliler 5 haftada sadece 1 kez galibiyetle buluşabildi. 

Son haftalarda Ali Koç'un başkanlığını sık sık tartışan ve eleştiren Fenerbahçe taraftarı bu kez hem stat içinde hem de stat dışında tepkilerini gösterdiler. Karşılaşmada Kayserispor'un bulduğu 2'nci golden sonra Kayserispor'u alkışlayan Fenerbahçe taraftarı ardından " yönetim istifa " diye tezahürat yaptı. Fenerbahçe'nin son saniyede kazandığı penaltı sırasında da taraftarlar istifa tezahüratı atmaya devam etti. Maç boyu yönetime tepkisini bu şekilde gösteren sarı lacivertliler bu sefer tepkisini stat dışına da taşıdı. 

Ali Koç'un son günlerde oldukça çok eleştirilmesi ve Aziz Yıldırım'ın tekrar gündeme gelmesi söz konusuyken bununla ilgili " Aziz Yıldırım VS Ali Koç " haberimizi okuyarak hangi ismin Fenerbahçe kulübüne daha çok katkı yaptığını görebilirsiniz.

Ali Koç'un Arabasının Önünü Kestiler

Statta " yönetim istifa " tezahüratını maç boyunca devam ettiren sarı lacivertli taraftarlar Şükrü Saraçoğlu'nun çıkışında Ali Koç'u beklemeye başladı. Stat dışında bekleyen kalabalık bir grup Ali Koç'un stattan çıkışı esnasında arabasının önünü kesti ve istifa etmesini istedi. "Ali Koç buraya hesap ver taraftara" şeklinde  tezahüratlar yapıldı. Ali Koç ile Fenerbahçe taraftarı arasında kısa bir gerginlik yaşandı. Ancak olaylar büyümeden engellendi. 

Öte yandan Fenerbahçe taraftarı yönetimin istifa etmesi gerektiğini sosyal medyada da dile getirdi. Twitter'da #AliKocİstifa tagı açan sarı lacivertli taraftarlar binlerce tweet attı. Son zamanlardaki kötü gidişe dur diyemeyen Ali Koç'un Vitor Pereira hamlesini de yanlış bulan sarı lacivertli taraftarlar başkandan hocanın istifasını istedi. 

Taraftar önümüzdeki 2 hafta milli takım arasını fırsat bilerek Vitor Pereira'nın gönderilmesini ve yeni bir hocayla anlaşılmasını yapılacak en doğru hamle olarak görüyor. Eğer çok vakit kaybetmeden yeni bir hocayla anlaşılabilirse 2 haftalık milli takım arasını yeni hocanın iyi değerlendirebileceği düşünülüyor.Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski