Beşiktaş'ta Üst Üste Yaşanan Son Dakika Gelişmeleri

 



Siyah beyazlılar güne son dakikalarda yaşanan sıcak gelişmelerle uyandı. Ligde ve Avrupa'da bir süredir istediği ivmeyi yakalayamayan Beşiktaş üst üste yaşanan sakatlık sorunlarıyla da mücadele etmeye çalışıyordu. İşte bugün siyah beyazlı kulüpte yaşanan son dakika gelişmeleri:

N'Sakala Kadro Dışı Bırakıldı

Siyah beyazlılarda son 5 maçtır forma giyemeyen N'Sakala bu durumdan oldukça rahatsızdı. Kendisine özellikle forma şansı verilmediğini düşünen Demokratik Kongolu bunu teknik ekiple görüşmek istedi. Teknik ekiple bir görüşme gerçekleştiren N'Sakala son maçlarda oyuna girememesine üzüldüğünü ve daha fazla forma şansı bulmak istediğini söyledi. 

Teknik ekip ise N'Sakala'ya burada formaların isme göre verilmediğini performansı kimin iyiyse formayı da o kişinin hakettiğini dile getirdi. Aynı mevkide Rıdvan ve Umut'la forma mücadelesi veren N'Sakala'ya siyah beyazlı kulüp birde şok edici bir açıklama yaptı. Mevcut ortamdan memnun değilsen ara transferde kendine uygun bir takım bulup ayrılabilirsin diyen teknik ekip N'Sakala'ya resti çekmiş oldu. 

Yaşanan bu gelişmeden sonra N'Sakala bugün ki idmana çıkmadı. Beşiktaş yönetimi de N'Sakala'nın bu tavrına karşılık olarak onu kadro dışı bıraktı. Siyah beyazlıların devre arasında N'Sakala ile yolları ayırması bekleniyor.

Batshuayi İyileşti Derken Tekrar Hastalandı

İki haftalık bir sakatlık sürecinden geçen Michy Batshuayi iyileşip İstanbul'a dönüş yapmıştı. Yaşadığı sakatlık sebebiyle günlerdir İngiltere'de Chelsea kulübünde tedavisine devam edilen Batshuayi tedavinin ardından İstanbul'a dönüş yapmıştı. 

Haftasonu Alanyaspor ile karşı karşıya gelecekleri maçta oynayıp oynamayacağı henüz kesinleşmemişken bu seferde aşırık yüksek ateş problemiyle karşı karşıya kaldı. 39.5 derece ateşi bulunan Batshuayi'nin bugün yapılan idmana çıkamadığı söylendi. Bu şekilde Alanya maçının kadrosunda yer alması neredeyse imkansız. Durumla alakalı Beşiktaş kulübü resmi açıklama yayınladı. 

Beşiktaş Açıklama Yaptı


"Futbolcumuz Michy Batshuayi'ye sağ uyluk arka adalesinden  yaşadığı sakatlık nedeniyle tedavi sürecinin bir kısmını geçirdiği İngiltere'den dönüşünde ateş ve boğaz ağrısı şikayetleri sonrası yapılan değerlendirmeler neticesinde Akut Tonsillit  tanısı konmuştur. Futbolcumuz Mich Batshuayi'nin tedavisine sağlık ekibimiz tarafından devam edilmektedir. "

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski