Erol Bulut Çok Sert Konuştu


 


Spor Toto Süper Lig'in 13'ncü haftasında oynanan Trabzonspor-Gaziantep FK maçının ardından teknik direktör Erol Bulut çok sert açıklamalar yaptı.

" Hakkımızı Helal Etmiyoruz "

13'ncü haftanın kapanış maçında Trabzonspor evinde Gaziantep FK'yı ağırladı. Hakem Suat Arslanboğa'nın yönettiği maçta Trabzonspor 3-0'lık skorla kazanan taraf oldu. Ancak Suat Arslanboğa maçta çok tartışılan kararlara imza attı. 

Karşılaşmanın 4'ncü dakikasında Dicko ceza sahasında yapılan müdahale sonrası düştü ve penaltı bekledi. Penaltı olduğu düşünülen pozisyonda Suat Arslanboğa'dan devam kararı geldi. Daha sonra karşılaşmada Gaziantep FK'nın net penaltı beklediği bir pozisyonda yine Suat Arslanboğa'dan devam kararı çıktı. 

Verilen tartışmalı kararlar maç sonunda Gaziantep FK teknik direktörü Erol Bulut'a soruldu. Hakem Suat Arslanboğa'yı çok sert eleştiren Erol Bulut " Bugün hafızalarda yanlış şeyler kalıyor. Futbol hakkında konuşulacak güzel şeyler var ancak adalet adına konuşulacak hiçbir şey yok. Gaziantep camiası olarak bu hakem grubuna hakkımızı helal etmiyoruz. 5'nci dakikada hakem maçı bitirdi. " şeklinde açıklamalar yaptı. 

Ayrıca Erol Bulut açıklamalarına başlarken " Bugün özellikle soru almayacağım." diyerek maçta verilen kararlara ne kadar tepkili olduğunu da net bir şekilde dile getirmiş oldu.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski