Fenerbahçe Yönetiminden Derbi Harekatı


 

21 Kasım Pazar günü saat 19:00'da deplasmanda Galatasaray ile karşı karşıya gelecek sarı lacivertlilerde yönetim maç öncesi çalışmalarına devam ediyor. Spor Toto Süper Lig'in 13'ncü haftasında Nef Stadyumu'nda Galatasaray ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. 

Süper Lig'in en favori derbisinde iki takım kozlarını paylaşacak. Fenerbahçe yönetimi hem son zamanlardaki kötü gidişatı durdurmak hem de derbiden galip çıkmak için ekstra bir çaba harcıyor. Ligdeki kötü gidişatın son bulması için derbide alınacak galibiyetin büyük önemi olduğu düşünülüyor. Süper Lig'de son 4 maçtır galibiyete hasret kalan sarı lacivertliler derbi maçını kazanarak çıkışa geçmek istiyor.

Başkan Ali Koç Tüm Mesaisini Samandıraya Harcıyor

Fenerbahçe yönetimi tüm mesaisini Samandıra'da çalışmalarına devam eden futbolcular için harcıyor. Derbi maçı öncesi takımla yakından ilgilenen başkan Ali Koç ve ekibi takımın bu maçta galibiyet alması içinde prim yükseltme yoluna gitti. 

Takımdaki kara bulutların kalkması için her yolu deneyen yönetim futbolculara sene başı belirlenen primin üzerinde bir prim verileceğini açıkladı. Eğer sarı lacivertliler Pazar akşamı deplasmanda oynanacak Galatasaray derbisinden galibiyetle dönerse kulüp yönetimi belirlenen miktarın oldukça üstünde bir prim ödemesi yapacak. Yönetimin prim hamlesi karşısında futbolcuların bu duruma oldukça sevindiği ve motivasyonlarını yükselttiği söyleniyor.

 Başkan Ali Koç'un derbi maçına kadar Samandıra'ya daha sık gelmesi bekleniyor. Hem yönetim hem de teknik heyet deplasmanda Galatasaray karşısında alınacak galibiyetin takımın tüm olumsuz gidişatını değiştireceğine inanıyor.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski