Trabzonspor İç Transferde Uğurcan Çakır'a Odaklandı

 Bordo mavililer devre arası transfer dönemi için takıma yapılacak takviye oyuncular konusunda neredeyse sona gelmişken iç transferde de boş durmuyor.

Uğurcan Çakır'a Yeni Sözleşme Teklifi

Hem iç transferde hem de dış transferde boş durmayan Trabzonspor hiç şüphesiz takımın en formda ismi Uğurcan Çakır için düğmeye bastı. Özellikle yurtdışında birçok takımın radarında olan Uğurcan Çakır performansıyla göz dolduruyor. 

25 yaşındaki yıldız isim şuan ligdeki en iyi performansı gösteren kaleci konumunda. Trabzonspor Uğurcan'ın bu durumunu göz önünde bulundurarak oyuncuyla masaya oturmaya hazırlanıyor. 

Uğurcan Çakır'a Teklif Edilecek Rakam

Trabzonspor yönetimi Uğurcan Çakır ile sözleşme uzatarak herhangi bir talep gelmesi halinde bonservisinden yüksek gelir elde etmek istiyor. Uğurcan Çakır şuan bordo mavililerde bonuslarla birlikte 8.5 milyon tl kazanıyor. 

Oyuncuyla masaya oturacak olan Trabzonspor yönetimi bonuslar hariç 9 milyon tl garanti ücret teklif edecek. Trabzonspor yapacağı teklif ile Uğurcan Çakır'a 2 yıl daha sözleşme uzatma teklifinde bulunacak. Bu sözleşmeyle Uğurcan'a bir kulüp talip olduğu zaman bonservis için daha yüksek bir fiyat teklif etmek durumunda kalacak.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski