Yıldız Futbolcu Öldürmeye Teşebbüsten Yargılanacak

 Hollanda Milli Takımı oyuncusu Quincy Promes adam öldürmeye teşebbüsten yargılanacak. Şuan Spartak Moskova'da forma giyen 29 yaşındaki yıldız ismin başı büyük dertte. Quincy Promes'in adam öldürmeye teşebbüs ve ağır saldırı suçlarından yargılanacağı iddaa ediliyor. 

Daha önce 2020 yılında Ajax forması giyerken bu konuyla ilgili tutuklanan ve birkaç gün gözaltında tutulan Quincy hapisten çıktıktan sonra bu iddaaları yalanlamıştı. Hollanda Milli Takımında da forma giyen Quincy milli takım formasıyla çıktığı 50 maçta 7'de gol atmıştı. 

Kuzenini Bıçaklamış 

Spartak Moskova forması giyen Quincy Promes geçen yıl temmuz ayında aile arasında düzenlenen bir partide kendi kuzeninin dizinden bıçaklamakla suçlanıyor. 29 yaşındaki yıldız ismin işlediği iddaa edilen bu suç için kovuşturma başlatıldığı ortaya çıktı. Davanın ise ne zaman görülmeye başlanacağı belli değil.

Öte yandan Hollanda Savcılığı tarafından yapılan yazılı bir açıklamada isim verilmezken 29 yaşındaki bir kişinin bir aile üyesini bıçakladığından şüphelenildiği için bu kişi hakkında adam öldürmeye teşebbüs ve ağır saldırı suçlarından yargılama yapılacağı kayıtlara geçti.

 Eğer iddaalar doğru ise Quincy Promes uzun süre hapse mahkum edilebilir. Buda futbol hayatını noktalamasına kadar gidebilir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski