03 Aralık Anadolu Efes - Barcelona İddaa Tahmini, Maç Analizi, İstatistikler

 ANADOLU EFES - BARCELONA ANALİZ VE TAHMİNLER

Mayıs ayında Eurolig finalinde karşılaşan Anadolu Efes ile Barcelona, o günden bu yana ilk defa bir araya gelecek. Şu anki mevcut konumları ve form durumları ise Final Four ve hatta finalde karşılaşma ihtimallerinin de olduğunu gösteriyor. 

MAÇ ANALİZİ

Ergin Ataman koçluğunda Efes, şu anda muhteşem bir hızla Eurolig'de ilerliyor. Micic, Larkin ve Simon gibi güçlü bir savunma hattına sahip Anadolu Efes, hücumda da etkili. Efes, aynı geçtiğimiz yıla benzer bir biçimde sezona 2 galibiyet, 6 mağlubiyet gibi çok kötü bir seri ile başlamıştı. Fakat şu anda iyi bir galibiyet serileri var.

Hem Eurolig'de hem de İspanya'da Real Madrid ile ilk iki sırayı paylaşan Barcelona da Eurolig'in iddialı takımlarından biri ve başarısı tesadüf değil fakat bugün önemli eksikleri bulunuyor: Başlangıç ​​oyun kurucusu Nick Calathes ve belki de Avrupa'nın en iyi şutör savunmacısı Cory Higgins bugün oynamayacak.

Bu maçın bir özelliği de geçtiğimiz sezon Anadolu Efes'in en önemli kaybı olan pivotu Sertaç Şanlı, eski takımına karşı ilk kez ter dökecek.  

GÜNÜN DİĞER MAÇ ANALİZLERİ, İDDAA TAHMİNLERİ, İSTATİSTİKLERİ 

İDDAA TAHMİNİ

Barcelona'nın Eurolig finaline bileğini bükemediği Anadolu Efes'e karşı 1-3'lük bir serisi var. Yani 4 maçta sadece bir defa kazanabildi. Efes'in son dönem yakaladığı ivme ve evinde oynayacak olmasının da ekstra katkısıyla bu maçta da Katalan ekibinin yüzü gülmeyecek gibi duruyor. Efes kazanır. 

Maç Sonucu: 1

Oran: 1.43 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski