10 Aralık Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

  


GRAY WOLF

Gruba bakıyorum da güçlü atlar yok değil ama hiçbiri formda değil. Bu da bizi değil 62, 75 kilo olsa da Gray Wolf'a yöneltiyor. Öne erken düşmez, sabırla beklerse Kocakaya kardeşim burayı süpürür.

OSİRİS - TOMMIX

İçeriden çok güçlü attığı sprintiyle Osiris, dışarıdan kuvvetle gelen Tommix. İkisinin de ilk yarışları bir harikaydı. Favori Atlas Efe, kilo farkından etkilenecektir. Daha çok ikisi arasında bir yarış. 

DRAGON PULSE

Bomboş kilo, denk rakipler. Kazandığı koşunun morali de üstüne eklendiğinde birincilik gelmesi lazım. Kumda iyi koşmasını beklediğim Baby Tiffany de ihmale gelmez. 

ADAMIM

Bu gruba fazla bir at. Nasıl olmuş da burada favori çıkmamış anlamadım. Son yarışlarının hep çimde olduğuna aldanmamak lazım çünkü kardeşi Ayduru. Yani kumu da söke söke koşar. Mertcan Çelik kardeşimin verdiği güven de var tabii. 

YEŞİL YOL

Daha ne olsun. Son koşusunda kimleri geçti kimleri. Eski formunu buldu, artık kralını tanımaz. Apranti kardeşim de daha önce onunla kazandı, huyunu suyunu biliyor. Arka arkaya üçüncü birincilik geliyor.

WIN THE RACE

Özcan'ı üstüne almış,  idmanda 1.02 yaparak uçmuş. Tempo da tam istediği gibi olacaktır. Grubunu da bulmuş ki sonlarda şimşek gibi çakıp, yıldırım gibi çarpmasını bekliyorum. 

GÜNÜN ÜCRETSİZ İDDAA TAHMİNLERİ, MAÇ ANALİZLERİ, İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Üzerine çok konuşulacak bir program değil. Üç aşağı beş yukarı belli. Siz siteden çıkmadan önce başarılı İddaa tahminlerine de bir bakın isterseniz. Yazar kardeşlerim yakıp kavuruyor. Her gün mutlaka en az üç başarılı analizleri var. Kuponları saymıyorum bile. Gelişen ve desteğinize ihtiyacı olan bir site. Ayrıca puan durumları da eklendi. İstatistikleri başka yerde bulursunuz ama bu biçimde toplu değil. Önünüze servis ediliyor. Uğraşmanıza gerek bile yok. Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

1.6.2.7.4.11.9.10
8.9.1.6.3.5
5.4
1.5.6.2.4.8
1 YEŞİL YOL BANKO
16 WIN THE RACE // 9.7

46.08 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski