11 Aralık Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri
KATSU

Bugün Kocakaya kardeşim inmiş ama zaten o çoğu zaman Duygu Fatura'nın atlarına binmeyi seçer. Binen de Karataş. Zaten bu koşu bir rövanş karşılaşması. Bir yanda Katsu, öte yanda Captain Fantastic, diğer tarafta da Temur Khan. Son karışlaştıklarında virajda öne zıplayan Katsu son 150 metreye kadar öndeydi. Ama Captain'in ataklarına direnemedi. Temur Khan biraz zayıf kaldı ama yine de fena değildi. Bugün üçü yine kapışır ama Karataşlı Katsu bende çok ön planda. Kazanır. 

FULL THROTTLE

Artık yeter! Kazanması lazım.  İki yarış önce Uludaz'a bir boy farkla kaybetti. Bir koşu önce altıncı oldu ama ikinciyle arasında mesafe yoktu. Bu defa çok daha hazır, çok daha uygun rakipler. Ayhan Kurşun kardeşimin noktayı koyması lazım.


GÜNÜN ÜCRETSİZ İDDAA TAHMİNLERİ, MAÇ ANALİZLERİ, İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


BONUS // SECRET EAGLE // ASUDE SULTAN

Geçen yarışında çok sürpriz ama biz Bonus dedik. İç kulvara hapsolmasaydı belki kazanırdı. Bugün jokey değişikliğine gidildi ve şansı kat kat arttı. Secret Eagle daha iki koşu önce kısa mesafede kimlerle koştu. Mind Hunter, Çıksalın gibi atları geçti. Asude Sultan da sentetikte ve kumda çok başarılı olamasa da son dönemde formu çok iyi. Hata affetmez.

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

9.10.5.6.4.11.1
5.7.9.1.4.2.8.6
5 KATSU BANKO
5 FULL THROTTLE BANKO
7.1.8.11.10.4
10.2.3 // 12.13

80.64 TL // 134.4 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski