13 Aralık Dallas-Charlotte İddaa Tahmini, Maç Analizi, İstatistikler

 Bu gece saat 04:30'da Dallas ile Charlotte NBA Ligi'nde karşı karşıya gelecek.

Maç Analizi

Charlotte cuma günü LaMelo Ball, Terry Rozier, Mason Plumlee ve PJ Washington olmadan oynamasına rağmen Sacramento karşısında 124-123'lük kıl payı bir galibiyet almayı başardı. Kadrodaki eksikliklere rağmen hücumda hiç zorlanmayan Charlotte'de 3 oyuncu +20 sayıya ulaştı. James Bouknight tam 24 sayıya ulaştı. Ancak kadrodaki eksiklikler Charlotte'nin 5 kez karşı karşıya geldiği Dallas karşısında da ekstra çaba harcamasına sebep olacak. 

Mavs dün gece oynadı buda onlar için hızlı bir dönüş olacak. Thunder karşısında Luka Doncic olmamasına rağmen kazanmayı başardılar. Dün ki maçı 19 sayı farkla kazanan Dallas'ta Luka Doncic bugünde forma giyemeyecek. Dallas için Charlotte ile karşı karşıya gelmek bugün zorlayıcı olabilir. Dallas Doğu Konferansı takımlarına karşı zaten fazlasıyla mücadele etti. Son 5 maçında da galibiyet alamadı. ATS rekorları da son 9 maçta oldukça kötü. Genel bakıldığı zaman her iki takımda yetersiz ancak Dallas'ta Luka Doncic'in yokluğu işleri daha da çok zorlaştırıyor.

 Charlotte'nin son 5 maçı 1,4,3,3 ve 2  sayılık farklarla belirlendi. Covid nedeniyle 5 oyuncunun takımdan gönderilmesi Charlotte'yi hücum anlamında etkilemedi. Son 3 maçlarında maç başı ortalama 118 sayı atıyorlar. 118 sayı sezon ortalaması olan 115,8'inde oldukça üstünde. Ayrıca bu gece Terry Rozier'in oynama ihtimali bulunuyor. Dallas ise son 5 maçında 100 sayı barajını zor geçti. Takım olarak maç başına sayı bakımından NBA'de 27'nci sıradalar. 

İddaa Tahmini

Charlotte takımdaki eksikliklere rağmen hücum anlamında oldukça iyi. Ayrıca Terry Rozier'in bu maçta dönme şansı var. Dallas ise son maçlarında kötü bir gidişat sergiliyor ve en etkili oyuncularından biri olan Luka Doncic'ten yoksun. Buda maçı Charlotte'nin kazanması için daha da cazip hale getiriyor.

Tahmin:

MS-2 (1.91)

216.5 Üst (1.50)


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski