14 Aralık Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

 ATIBA

Bu yarış öne yakın koşanlara yarayacak gibi. Bu da tabii ki Atiba. Kocakaya kardeşimi üstüne almış. Kazandığı mesafeyi yeniden bulmuş. Buradan birincilik çıkartması için bütün şartlar oluşmuş. Tempo düşündüğüm gibi olsun yeter, affetmez. 

PİST KRALI - SİNANLI

Boş kilo, tam mesafe... Pist Kralı için şartlar olgunlaşmış gibi görünüyor. Sinanlı da bu gruba fazla bir at ama sıkıntıları var. Sıkıntılarıyla bile bu grubu geçebilecek kalitede. Nizamettin Demir kardeşim kendi ailesinin atıyla sonuca gidebilir. Dinçlik yarışlarını da fena yapmıyor. 

BLACK LION

İki at arasında kaldığım bir yarış. Tam bir rövanş mücadelesi. Bir yanda Chrime Machine, öte yanda Black Lion. Beni Black Lion'a iten düşüncenin başında Özcan'ın Gleamy'den inmesi geliyor. İkinci olarak da geçildiği koşuda çok gerilerde bekleyip sonlarda yetiştirememiş olması. Bu defa aynı yanılgı olmaz. 

VAHŞİ KIZ - FREUDE 

Vahşi Kız, formunu buldu, devrini aldı. Geçen yarışını kolay kazandı. Zorlaşan rakipleri olmasına rağmen bugün de çok avantajlı. Eğer ki önde Mine Of Fire'la itişmezse çıktığı gibi bitirebilir. Olur da kötü koşarsa o zaman çarşı karışır. Mine Of Fire'ın bastırıp liderliği alması zor ama başarırsa Freud'a gün doğar. Mine Of Fire yakın takip edip sonlarda atlayabilir. Burada kimsenin aklına gelmeyen Rising Girl bile tempo çok yükselirse sonlarda şans bulabilir. Ama en akıllıca tercih Vahşi Kız ile Freude'u yazıp geçmek olur. 

ÖZAKIN - MÜNİRBEY - OĞLUM GİRAY

Özakın, Yücel'le 100 metre kapışıp az farkla geçilmişti. Yücel diğer yarışını da kazandı. Bu, Özakın'ın kumdaki ilk yarışıydı. Annesi Nursevil'in tam bir kumcu olduğunu bilmeyen yoktur. Münirbey de bir başka kumcu, kumda Grup 2 kazanmış Alpyürek'le kardeş. Son iki kum birinciliği tesadüf değil. Oğlum Giray da son koşusunun sonlarında çok harika koştu. Hışman kardeşimle ihmal edilmemeli. 

Geniş kuponlarda yine bu pistte iyi koşacağı orjininden belli olan Gazevan'la bu kez Kocakaya'ya teslim edilen Borantay da unutulmazsa iyi olur. 

İddaa tahminlerine bakmayı, siteye destek olmayı unutmayın. Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

7.6.5.13.11.2
12.2.3.1.10.9.6
6 BLACK LION BANKO
1.5
2.3.5 // 4.6
10.8.9 // 7.2

60.48 TL // 168 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski