16 Aralık Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

 


AKÇATI

Bu grubu geçti, yine geçer ama ben ikramiye peşindeyim. Akçatı'yı alırsam ikramiye uçar. Geçebilecek at sayısı da çok fazla. Bu defa hem boş kilo hem de Mertcan Çelik farkıyla Meryemce, son ikinciliğiyle Esmergöz, kazandığı koşuyla moral bulan Hanımsultan, 400'e geri dönen Sariduz. Say say bitmiyor. Tabii her şeye rağmen Kurtellerin Akçatı favorimiz. Banko yazacağım diyene de yazma diyemem. Ben yıkarsam iyi para alırım gözüyle bakıyorum. 

THINK PINK

Uzunda koşar mı, koşmaz mı? İşte bütün mesele bu. Kardeşi Akıncı'nın uzunda bir üçüncülüğü var. Think Pink'e binen Kaancan Gökçe kardeşimin ben burada See You Soon'a binmesini beklerdim. Öbür tarafta War Plave'e binmiş ama burada Think Pink, demiş. Sonuçta ikisinin antrenörü de Seyit Gökçe, Kaancan'la çalışıyor. Buradan hareketle Think Pink'in şansının fazla olduğu sonucuna varıyorum. Mesafeyi çıkarırsa kazanır ama ben bu ikilemle banko yazamam. 

NARAYAMA

İlk yarışında kaçmış, tuta tuta kazanmıştı. İkinci koşusunda Mustafa Çiçek kardeşim geriden gelmeyi seçti ama o da elinde kaldı. İzmir'in keskin virajı Narayama'ya engel oldu. Bugün aynı hatayı yapmaz. Zaten burada Mia San Mia filan da ondan kafayı alamaz. Çıktığı gibi bitirmesi lazım. Bunlar rakip değil. Bu atın yeri burası değil. AGF de az çıkmış. 

LAST EARTHQUAKE

Ekürinin atları hazır. Geçen gün Mehmet Kaya kardeşim bunların plase bir atını getirmişti. İlk yarışında binip starttan rüzgar gibi çıkarak liderliği aldığı ama sonunu getiremediği Last Earthquake'le bugün de beyaz bayrak ayna deneyecek çünkü uzuna daha yatkın olan bu tayla başka şansı yok. 1000'i 1.04 dereceli çalışmasında da ben istekli gördüm. Bu defa direnebilir. 

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

6.2.5.4.8.1.3.7.9

2.9.3.11.5.6.1.4

4.6.1.3

3 NARAYAMA BANKO

5.1.2

5 LAST EARTHQUAKE // 9

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski