17 Aralık Hasan Kurtuluş İzmir Altılı Tahminleri

 POKER FACE

Tam bir sprint yarışı. Geride bekler, öndekilerin birbirini yiyişini izler. Sonlarda bindirir ve bu yarışı koparır. Normal şartlar altında tam da böyle şekillenmesi gerekiyor. Görkem Özçelik kardeşimin maharetiyle bu iş daha kolay olur. 

OĞLUM MUTLU

1.53. Bu grupta bu mesafede daha iyi bir derece yok. Aldığı oranı, duyulan güveni hak ediyor. Sadece kafamı karıştıran mevzu son yarışı oldu. Islak pistten etkilenmiş olabilir. O yüzdende temkinli davranmakta fayda var. 

AYDURU

Yaktı bizi. Hepimizi elimizdeki yırtık kuponla çöpe yolcu etti. Bugün kazanırsa da anlamı yok. O yarışından sonra da çok güven vermiyor. Yine de rakiplerinin uygunluğu ortada, ufak kuponlarda bir kere daha güvenelim.

GURME

Grubunu buldu. Gidişat da istediği gibi olacak. Özcan'ı da üstüne almış ki tadından yenmez. Pist, mesafe, rakipler tamam. Form durumu da iyi. Geriye sadece çıkıp kazanması kalıyor. Banko yazıp yarış saatini bekleyeceğim.

EMPEROR SION

Gruba yukarıdan aşağıda baktığında rakip olabilecek birkaç at görünüyor. Onların dışındakiler kazanırsa da bende zaten olmazlar. Emperor Sion'un gücünü, kalitesini biliyoruz. Daha üç dört yarış önce yaptıkları ortada. Koşacağım derse geçilmez. 

Hasan Kurtuluş İzmir Altılı Tahminleri

3.5.8.4

6.2.7.4.3

3.2.5.1.6.4

3 AYDURU // 1.7

4 GURME BANKO

1.2.9.11.3.14

57.6TL // 172.8 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski