NBA Basketbol İddaa Tahminleri

 NBA Basketbol Ligi'nde bu gece oynanacak olan 2 maç için sürpriz iddaa tahminlerimizi siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz. 

Atlanta Hawks-Orlando Magic

NBA Ligi'nde bu gece saat 03:30'da Atalanta Hawks ile Orlando Magic karşı karşıya gelecek. Atlanta sezonun tüm maçını Trae Young olmadan oynuyor ve bu belirsizlik onları favori yapmaktan uzak bir noktaya getiriyor. Atlanta Hawks bu sezon bir hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz. Takım 14-15 önde gidiyor ve Trae Young takımı adeta sırtlıyordu. Bu maçta Trae Young'un olmayışı Hawks'ı oldukça kötü etkileyebilir. Young 27 ve 9 ortalama ile Doğu'nun en iyi oyun kurucusu konumunda. Orlando Magic ise yeni bir yapılanmanın ortasında. Son maçlarında da Brooklyn Nets'i 100-93 yenerek büyük bir avantaj elde ettiler. Burada da benzer bir durum ortaya çıkabilir. Orlando Magic, Trae Young'un yokluğunu fırsata çevirerek Hawks karşısında galibiyeti elde edebilir. Bu maç Orlando Magic için sürpriz galibiyet diyebiliriz.

Tahmin: MS-2 (3.10)

Milwaukee Bucks-Houston Rockets

Bu gece saat 04:00'da NBA Ligi'nde Milwaukee Bucks ile Houston Rockets karşı karşıya gelecek. Giannis Antetokounmpo ve Khris Middleton olmadan Milwaukee'nin favori olduğunu söylemek oldukça zor. Son iki maçında da kaybeden Milwaukee, Cavaliers'e 29 sayı farkla kaybetti. Takım iki yıldızından yoksunken hücumda oldukça düşük bir grafiğe sahip. Son maçlarında 90 sayıda kalmaları bunun en büyük örneği. Houston ise son haftalarda nabzını fazlasıyla belli etti. Son 14 maçlarında tabloyu 9-5'lik duruma getirdiler. Buck önceki maçında Cavaliers'e karşı oynarken kadroları Covid sebebiyle adeta tanınmaz bir hale gelmişti. Milwaukee, Giannis Antetokounmpo varken bile Cavaliers karşısındaki gibi etkisiz olmamıştı. Bu maçta Milwaukee'nin önemli eksiklikleri göz önünde bulundurulduğunda Houston Rockets bir adım öne çıkıyor. Houston Rockets sürpriz bir galibiyete imza atabilir.

Tahmin: MS-2 (3.40)

KUPON

Atlanta Hawks-Orlando Magic MS-2 (3.10)

Milwaukee Bucks-Houston Rockets MS-2 (3.40)

Toplam Oran: 10.54

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski