17-18 Aralık Atlanta Hawks-Denver Nuggets İddaa Tahmini, Maç Analizi, İstatistikler (KAZANDIRDI)


 


17 Aralığı 18'e bağlayan gece NBA Ligi'nde saat 03:30'da Atlanta Hawks ile Denver Nuggets karşı karşıya gelecek.

Maç Analizi

Denver, çoğu zaman Nikola Jokic'e güvenerek bir şeyler yapmaya çalışıyor. Bu ayın başlarında arka arkaya triple-double'lar da dahil olmak üzere MVP'yi kazandığı bir sezon öncesine bakarak şuan daha iyi durumda. Gardiyan Will Barton ise şuan ikinci seçenek olarak değerlendirilebilir. 

Atlanta Hawks ise Çarşamba günü Orlando'da kazandı ve 2 maçlık seri yakaladı. Hawks, NBA'de sayı sıralamasında 4'ncü sırada. Koçun sert stil oynattığını göz önünde bulundurursak bu oyun anlayışı Hawks'a kazandırabilir. 

Denver'de ise Nikola Jokic takımı galibiyete taşıyabileceğini birçok defa gösterdi ancak bu maçta bunu yapamayabilir. Hawks'ın pivotu Clint Capela'nın Jokic'i çalıştıracak kadar hareketli olması ve sahadaki çoğu noktanın Hawks için avantaj olması Denver'e kaybettirebilir. 

Nuggets şuan büyük bir koşuda. Nuggets galibiyet serisini yeniden oluşturmak için sınırları zorlayacak. Ancak takım Nikola Jokic haricinde sayı bulmakta zorlanıyor. Hawks bu maçta tempoyu zorlayacaktır. Son 3 maçın 2'sinde Hawks 120 puanı geçemedi ancak bu maçta bu olabilir.

İddaa Tahmini

Sert stil oyun anlayışıyla Altanta Hawks bu maçı kazanabilir. Denver Nuggets'da Nikola Jokic harici iyi bir alternatif bulunmuyor. 

Tahmin:

MS-1 (1.41)

218.5 Üst (1.50)

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski