17-18 Aralık Boston Celtics-Golden State Warriors İddaa Tahmini, Maç Analizi, İstatistikler (KAZANDIRDI)

 16 Aralığı 17'ye bağlayan gece saat 03:30'da NBA Ligi'nde Boston Celtics ile Golden State Warriors karşı karşıya gelecek.

Maç Analizi

Golden State Salı gecesi New York'ta kazandığında Steph Curry kariyerinde en fazla üçlük atma rekorunu kırdı. Şimdi rekorlarına bir yenisini eklemek için Boston deplasmanına geldiler. Curry ne kadar iyi olursa olsun Golden State'i bu sene iyi yapan tüm takım oldu. Baş antrenör Steve Kerr tarafından herkes için tanımlanan görev ve roller başarıyla uygulandığı için takım oldukça yüksek bir seviyeye geldi. 

Boston ise son maçında Milwaukee'yi mağlup etti. Jaylen Brown geri döndü ama yokluğu sırasında geçen zamanda Jayson Tatum takıma liderlik etti. Tatum her ne kadar bu sezon verimliliği düşse de ihtiyaç duyulduğu zaman neler yapabileceğini herkese gösterdi. Golden State ligdeki en iyi takım oyununu oynarken Boston ise tam bir hayal kırıklığı oldu. 

Celtics şuan formunda olsa bile Golden State'i durdurması oldukça zor. Bu maç ilk çeyreklerde bir çıkmaza girebilir ancak Steph Curry bu çıkmazın içinden Golden State'i galip çıkarabilir. Golden State çok iyi bir savunma takımı ve Boston'ın en skorer oyuncularına kolay kolay geçit vermeyecek. Steph Curry fark yaratabilir ancak son maçında kırdığı rekordan sonra enerjisi biraz düşük olabilir.

İddaa Tahmini

Golden State Steph Curry ve oldukça iyi bir savunmaya sahip. Takım oyununu oldukça iyi yapan Golden State Boston deplasmanında galip gelebilir. Boston son haftalarda formda olsa da rakibi karşısında şansı oldukça az.

Tahmin:

MS-2 (1.43)

216.5 Alt (1.53)

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski