09 Aralık Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

 SÜPER BABA - CAMERON

Süper Baba, bu grubu geçebilir mi? Pekala geçebilir. Dönelim bir geriye, bakalım neler var. Temmuz'da burada Congenial Son'ı El Patron'u, My Royal Sun'u geçmiş. Haziran'da buna yakın bir grupta üçüncü olmuş. Daha önce Adana'da Humbara, Altın Kop gibi atları harcamış. Özcan kardeşimi İzmir'de böyle atlarda görünce beni bir heyecan sarıyor. Cameron, şimdiye kadar kendini birçok kez ispat etti. 

DEEP LIGHT - DYNATRON - ARYA KUŞ 

Deep Light'ın son ikinciliğine bayıldım doğrusu. O gün maidenden çıkamaması hayret verici. Bu defa Mertcan kardeşim elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Dynatron'un ilk yarışındaki altıncılığını tecrübesizliğine vermek gerek. Bugünkü jokeyiyle 600'ü 36 yaparken ceylan gibi sekiyor, her adımında da geliyorum, diyordu. Arya Kuş ise Trilya'nın anne kardeşi. Kağıdının gücü ihmale gelmez. Adamı bedbaht eder. 

SİNOPLU MERVE - BÜTÜNAY

Sinoplu Merve'nin son üçüncülüğü manidar. Orada kazansaydı, burada muhtemelen koşamazdı çünkü kazanan at 4 handikap puanı aldı. Zaten o gün kazanan Atiksoylu da buraya kaydını yapmıştı ancak handikapı sınırı aştığı için mecburen silindi. Bu yüzden Sinoplu'nun burayı hedef yapmış olabileceği üzerinde durmamak olmaz. Bütünay da aylar yıllar sonra Kocakaya'nın üzerine atlamasıyla dikkatimi çekmedi değil. Bir buçuk aydan fazladır dinleniyor, dinlenirken hazırlanıyor. Kocakaya da bu ara İzmir'de Onar Ekürisi'nin atlarını zorluyor. Bombayı patlatabilir. Büyük jokey, kalite at.

ROBIN SON

Bu ayağın içinde boğuldum gittim ama en doğru kararın da Kadir Tokaçoğlu kardeşime inanmak olduğuna karar verdim. Maxbueno'dan, Karahisar'dan inmiş ve Robin Son tamamdır demiş. Uzun çalışmasında da yağ gibi akıyordu. Bekleyip görmek en güzeli. 

MİLASBERK 

Günün yoran yarışlarından biri de şüphe yok ki bu koşu. Yukarıdan aşağıya, soldan sağa incelediğimde gözüme batan ilk detay, koşuda iyi jokey olmayışı. Tabii ki Mustafa Çiçek kardeşim dışında. Milasberk'in kumu biraz zayıf olsa da diğer atlara göre form durumu çok iyi, ayrıca kum da nemli. Çimde koşan atlar için de ideal. Eğer koşacağım derse rahat geçeceği bu grupta alternatif tek.


GÜNÜN ÜCRETSİZ İDDAA TAHMİNLERİ, MAÇ ANALİZLERİ, İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


OPİA - FOREVER JUSTEN

Kocakaya kardeşimin bugün bindiği atlar arasında en ön planda tuttuğum safkan Opia. Niye diye sorarsanız yanıtım basit: Kuma da yatkın, formu iyi. Forever Justen'in ilk yarışını çok beğenmedim. Ne bileyim, bence daha iyi olabilirdi. Eküri avantajı da olması yazılması için bir sebep. 

Sitemizde her gün mutlaka kazandıran başarılı İddaa tahminlerine de bakmanızı öneririm. Destek verenlere de ayrıca teşekkür ederim. Şans sizinle olsun.

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

3.4.5.6.1.7.10.2
5.6.3.1.10.2
1.5.6.3.4
2 ROBINSON BANKO
1 MİLASBERK // 10.6.9.7
11.2

38.4 TL // 192 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski