08 Aralık Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı TahminiAIRMAN - TLOS

Jokeyini bulan iki at! Selim kardeşim Airman'in her huyunu biliyor. Çalışmaları da iyi olan safkandan dinçlik yarışı gelecektir. Aman dikkat! Danyal kardeşim de Tlos'a bir yıl sonra yeniden biniyor. Son beraber koştuklarında kazanmışlardı. Bugün bütün şartlar müsait. 

WE ARE WE

Çıktığı gibi bitiremediği yarış 1400 metreydi. O gün son 100'e dek direnmişti. 1300'e çıkıyor. İki tane yarış görmüş rakibi var: Akyazılı Rüzgar, Mr. Ozzy. Onlar da ilk koşularında beklenen performansı sergilediler ama daha fazlasını yapabileceklerini de gösterdiler. Tabii Ketme kardeşimin bindiği King Of Game'i de unutmayalım. 

BORALTAN

Bu grubu hiç zorlanmadan geçmesi lazım. Gördüğü ikinci yarışta buranın favorisi Mahperverkız'ın biraz gerisinde 7. oldu. O gün viraja o kadar rahat geldi ki bir ara kazanacak diye korktum çünkü bende yoktu. Sonra jokeyi en içe dalıp buradan saldırdığında rahatladım. Beklenen arttırmayı yapamadı. Fakat şimdi işler değişti. O yarışa göre de formu çok çok ilerledi. Pek ön planda tutulmasa da bende banko.

SAİMHAN // ÇAYIRAĞASI

Saimhan, İstanbul'da iyi atları geçti. Sonra da KV 6'yı Polpoo'nun dibinde bitirdi. Döndü şimdi Bursa'ya geldi. Burada da en son fena sayılmayacak bir kısa vade koşmuştu. Çayırağası deseniz son yarışında tutarak kazandı. Rakipleri zorlaştı mı? Zorlaştı ama onları güle oynaya geçen bunlarla kafa kafaya kapışır. 

WIN MY SON - FULL MUSCLE - FAST AND FRUIOS

Win My Son'ın Açık 2 ikincisi olduğu çabuk unutulmuş. Kumda da koşabileceği ihmal edilmiş olacak ki burada favori koşmuyor. Full Muscle'ın da ilk koşusu çok iyiydi. Bu defa aceleye getirmeden koşuyu çalabilir. Fast And Furios'un kuma yatkın orijini ve süratiyle buradan galibiyetle ayrılması şaşırtmaz.


GÜNÜN DİĞER ÜCRETSİZ İDDAA TAHMİNLERİ, MAÇ ANALİZLERİ, İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


SENSE EIGHT

Son ayak cadı kazandı desem yeridir. Burada ben -eğer yağmur düşerse- Sense Eight'ten muazzam bir yarış bekliyorum. Kalitesine yaraşır bir şekilde koşarak kazanması da beni şaşırtmayacak. Ama pist ıslanmazsa işler karışabilir. Grup denk ve sakat. Cool Silver, Ligning Energy, Houclini, Kalamaria, Cano Cano pusuda bekleyenler. 

Site sizden destek bekler. İddaa konusunda da çok başarılı yorumlar yapılıyor. Benim yolum bundan sonra buradan devam eder. Her gün gelip tahminlerime ücretsiz bakabilirsiniz. Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahmini

4.10.8.2.1 // 6.3.5
9.6.1.4
7 BORALTAN BANKO
3.
9.2.4 // 6.5
10.7.3.4.9.1

57.6 TL // 153.6 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski