08 Aralık Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


Bursa'ya o kadar iyi başladık ki bu iş oldu dedim. Tahmini yazarken ilk dört ayak koşmuştu. Üçünde favorim geldi, bankomdan yattım. Olmayacak ya, nasıl olmayacak. Yeni sitem bana uğur getirecek. Bundan sonra her gün beraberiz hem de sabah akşam. 

TWIST AND SHOUT

Karataş tatlı tatlı bindi, geçemeyeceği rakibine fazla saldırmadan düzlükte galop yaptırır edasıyla sürükledi ve ikinci oldu. Kardeşi Mamba Forever ilk iki birinciliğini sentetikte almıştı. Twist And Shout da böyle bir grubu bulmuş affeder mi? Affetmez ama Karataş da kazanmak istemeli, biraz zorlamalı. Gerisi kendiliğinden gelir.

BARUTHAN

Hiç kimse beni Görkem kardeşimi iki yarış kazandığı Hür Uçan'dan indirdiklerine inandıramaz. Baruthan'a kendisi binmiştir. Hür Uçan'a son geçildiğinde düzlüğe çıkıldığında ondan çok daha rahattı ama jokeyi Metin Hamedi kardeşim o kadar kötü bindi ki kazanması imkansızdı. Yine son 200 metrede kapattığı ara fena değildi. Görkem, Hür Uçann'ı nasıl geçeceğini en iyi bilen jokey. 


GÜNÜN ÜCRETSİZ İDDAA TAHMİNLERİ, MAÇ ANALİZLERİ, İSTATİSTİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


SÜPERMAN

Eküriler çok ön planda olabilir ama Superman son dönemde çok daha iyi durumda. Son üç yarışını bilen beni çok iyi anlıyordur. Zaten şöyle bir geçmişe gidip yaptığı yarışlara bakacak olursanız bugün buradaki en şanslı at olduğunu anlamamanız da imkansıza yakın. 

Destekleriniz için teşekkür ediyorum. Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

4.12.2.7.10.5.11.8
12 TWIST AND SHOUT // 10.1
2.11.9.5.1.4
2 BARUTHAN BANKO
6.8.1.3.2
1.4.11

57.6 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski