23 Aralık Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

 


KOCA MUĞLALI

Bu dönemde böyle bir yarışı bulmuş affeder mi, bence affetmez. Daha bir iki hafta öncesine kadar Dumanoğlu, Alptuğhan, Vanlımaho, Kapaklıcan, Atik Atik, Altınzele, Keleşhan gibi atlarla kapışırken bugün eski tabirle C grubu Araplara düşmüş. Eeee... Sezona geç başlamış olmasının ekmeğini de sene bitmeden yesin artık. Geçilirse bana yıkım olur. 

OBRADA

Saadettin, kazandığı attan inip Obrada'ya binmiş. 1200'ü 1.14 çalışmasını gördüğünde ya da duyduğunda bu kararı almıştır diye düşünüyorum. 1200'de Robin Son'a iki kere peş peşe 6 boy fark atalı, Değirmendere Beyi'ni kağıt gibi katlayalı çok olmadı. Yine yapmaması için de ortada bir sebep yok. 

MENAS

İdman pistinde buradaki Nuran Hanım'ın yanında parıl parıl parlıyor, onunla âdeta oyun oynuyordu. 1000 metreyi 1.01 yaptığı da dikkatimden kaçmadı. Rakibi sadece 800 çalışmasına rağmen Menas ondan daha dinç, sağlıklı, kuvvetliydi. Eğer bu görüntüyü yarışa da yanısıtırsa rakipleri onu beş altı boy geriden takip eder. 

LION EFE

Son iyi yarışlarından sonra Akın Sözen kardeşimin deklaresi gerçekten de önemli. İzmir'e gelmiş, deklare olduğu atlarla da sinyali vermiş. Lion Efe'nin özellikle Barth Boy'la King Cha Cha'ya saldırdığı koşu çok dikkat çekiciydi. O gün dışarıdan gelse rakiplerini daha da zorlayabilirdi. Akın profesyonelliğini bugün de gösterip onu aynaya atmak için elinden geleni yapacaktır. Ne de olsa grup uygun. 

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

7.1.2.4.3.10.9.11
1.3.6.8.4.2
6 KOCA MUĞLALI BANKO
2.4.3
7 MENAS // 3.9
9.7.8.3.1

57.6 TL // 172.8 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski