13 Aralık LA Clippers-Phoenix İddaa Tahmini, Maç Analizi, İstatistikler (KAZANDIRDI)

 Bu gece saat 06:30'da LA Clippers ile Phoenix NBA Ligi'nde karşı karşıya gelecek.

Maç Analizi

Golden State Warriors'a kaybetmek Phoenix'e fazla zarar vermedi. Uzun bir sakatlık dönemi geçiren Devin Booker olmadan da takım iyi bir performans ortaya koydu. Eksiklere rağmen Spurs ve Celtics'e karşı galibiyet almayı başardılar. İki maçta da 7 oyuncu çift haneli sayılarda skor elde etti. 

Phoenix savunmada da oldukça iyi iş çıkardı. Boston Phoenix karşısında sadece %37.5 şut çıkarabildi. Bu gece Clippers'a karşı aynı oyunu oynayabilirlerse galibiyet zor değil. LA Clippers'ta ise takımın en büyük yıldızlarından Paul George dirsek sakatlığı sebebiyle haftasonu Magic'e karşı oynayamadı. Buna rağmen takım arkadaşları Paul George olmadan Orlando karşısında kazanmayı başardı. Ancak Orlando'yu sadece 2 sayı farkla geçtiklerini hatırlatmak lazım. 

Nicolas Batum'da ayak bileği sakatlığı nedeniyle Phoenix karşısında oynamayabilir. Bu iki oyuncunun maş başı sayı ortalaması 34,1. İki oyuncunun yokluğunda Marcus Morris Sr. ve Luke Kennard'a daha çok iş düşüyor. Her iki takımda 20'den fazla sayıya sahip olmadığı için bu maçı kazanmak için savunma odaklı oyun oynayabilir. 

LA Clippers Cumartesi günü Magic'e karşı evinde sadece 106 sayı atabildi. Bu sezon maç başına 106 sayı ortalamasıyla NBA'de 20'nci sıradalar. Ancak savunma anlamında oldukça iyiler ve 104,9 ile en iyi 4'ncü savunmaya sahipler. Phoenix ise 103,6 savunma puanı ile 2'nci sırada. Celtics'e karşı sadece 90 sayı yapmasına izin veren Phoenix son 3 maçında da ortalama 104 sayıya izin verdi. 

İddaa Tahmini

Phoenix savunma anlamında LA Clippers'a göre daha iyi. Aynı zamanda son 2 maçta 7 oyuncuları çift hanelere ulaşabildi. LA Clippers ise en önemli 2 oyuncusundan yoksun ve buda maçı kazanma olasılığını daha da düşürüyor.

Tahmin:

MS-2 (1.48)

215.5 Alt (1.51)


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski