13 Aralık Nejat Kara Bursa At Yarışı Tahminleri


2. KOŞU

Bugün ekürili koşacak olan Fıstıkcan ekürisi Vital son koşusunda çok hafif tempo götürmesine rağmen düzlükte sallandı. Oda orjini çok iyi olan bir at. Süratlide bir yapısı var ama daha sonraki dönemlerde onunda stil değiştireceğini düşünüyorum. Bence gelecek sene bekleme yapan bir at olacak. Bugün tempoyu yine Vital'in belirleyeceği bir koşu olmasını bekliyorum. Fıstıkcan'da orta grupta düzlüğe gelip sprintini atacaktır. Bu kapsamda eküriler ön planda. Burada şans verdiğim bir başka sprinter at Tekinci. Çok uçuk bir fiyata satın alınan, şimdiye kadar üç kez grup koşuda koşan ama ödenen parayı henüz karşılayamayan safkan son üç yarışında form bakımından ilerleme içerisinde. Geçebileceği grupta şansı yüksek.

3. KOŞU

Bugün nerede sürpriz olacak derseniz ben bu yarışı gösteririm. Ama herşeye rağmen grubun kaliteli formda atı Nikki Run, son yarışını kazanan Melina Hanım ikilisi burada çok şanslı. İki dördüncülüğüyle toparlanan Magicrock, heran patlama yapabilecek olan Güneş Kız, Pixy, birde grubun süratli atı Özay Suzanana ihmal edilmemeli.

4. KOŞU

Gücü tartışmaya kapalı olan Ozgan son koşusunda çok sert grupla karşılaştı. Bu defa geçebileceği rakipler arasında alternatif tekim. 

5. KOŞU

İlk üç koşusunda birincilik elde edip son yarışının son metrelerinde dıştan güzel sprint atsada ikinci olan Soner Bey yaptığı çalışmalarla ve bu mesafede rakiplerine göre bir saniyeye yakın daha iyi derecesiyle bankom.

6. KOŞU

Altı yedi boy geç çıkıp üçüncü olduğu koşu sonrası hız kazandırdığı çalışmalarıyla Always One takibimde olan Kupon, iyi orjinli Dilber harası sağlam Chicha Bella ön planda tuttuklarım.

7. KOŞU

Geçen yıl bu zamanlar Bursa'da iyi yarışlar yapan Tell Me Boy bu koşuya iyi hazırlanmış. Üst üste ikincilikler yapan iyi orjinli Fair Macto, İstanbul'da iyi atlarla koşan Free Children bu mesafede zorlanmazsa Zillon Sun ve günün bombasını beklediğim Kocayiğit eşit şanstalar.

Nejat Kara Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

4.3 / 2.8.11
7.5.1.9.10.3
1 OZGAN / 2.3.11
SONER BEY 
1.9.4.2
1.8.2.3.11

19.2 TL - 192 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski