NBA Basketbol İddaa Tahminleri

 


4 Ocak ile 5 Ocak'ı bağlayan gece oynanacak NBA Basketbol Ligi iddaa tahminlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Cleveland Cavaliers-Memphis Grizzlies

Birçok zorlu maçta Cleveland'a güvendik ve kazandı. Cleveland'ın yakın zamanda Covid sebebiyle kadroda büyük oranda kaybı var. Ancak genele bakıldığı zaman Cleveland ligin en iyi savunmasına sahip iki takımdan biri ve hücumda oldukça iyi bir potansiyele sahip. En önemli detay ise bu maçta Darius Garland'ın dönebilme ihtimali. Garland, Evan Mobley ve Jarrett Allen yeniden bir araya gelince Cleveland kaldığı yerden devam edecektir.

Tahmin: MS-1 (1.51)

New Orleans-Phoenix Suns

Son zamanlarda birkaç maçını kaybetmiş olsa da Phoenix hakkında endişeli değilim. Grizzlies'e 1 sayı farkla kaybetmesi beni endişelendirmiyor. Son maçlarında Hornets'i 34 sayı farkla yenmeyi başardılar. DeAndre Ayton olmadan da rakiplerine karşı skor yükseltebileceklerini göstermiş oldular. New Orleans'ın performansı son haftalarda iyi bir hale geldi ancak bunun en büyük nedeni son derece yetersiz takımlara karşı alınan galibiyetler diyebiliriz. Phoenix Suns için bu maçta galibiyet almak zor olmayacaktır.

Tahmin: MS-2 (1.22)

Los Angeles Lakers-Sacramento Kings

Lakers son maçlarında Karl-Anthony Towns ve D'Angelo Russell'den yoksun olmasına rağmen Timberwolves'i zar zor mağlup edebildi. Son dokuz maçında 3-6'lık istatistikle oynayan Lakers bu galibiyetlerin üçünü alt sıralarda oynayan takımlara karşı aldı. Sacramento Kings'e harika demek zor ancak son dört maçının üçünü sessizce kazanmayı başardı. Bu iki takım arasında son zamanlarda performans açısından büyük bir fark olmamasına rağmen Lakers'ın bu maçta favori gösterilmesi işleri değiştiriyor. Son haftaların sessiz ama başarılı takımlarından Sacramento Kings'in bu maçta galip geleceğini düşünüyorum.

Tahmin: MS-2 (2.75)

KUPON

Los Angeles Lakers-Sacramento Kings MS-2 (2.75)

New Orleans-Phoenix Suns MS-2 (1.22)

Cleveland Cavaliers-Memphis Grizzlies MS-1 (1.51)

Toplam Oran: 5.06


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski