7 Ocak Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı TahminleriKÖYAĞASI DEMİR

Dumanoğlu, tempoyu belirleyecek. Hekimoğlu gölgesi olacak. Ya da tam tersi ama önde gidecek atlar belli. Öyle hafif tempo da götüremezler gibi geliyor bana. Kaizbert'in sağlam atlarından Köyağası Demir, düzlük sprintiyle rakiplerini avlayabilir. 

KOÇUM

Geç başladı, en geride kaldı. Viraja çıkıldığında ortalarda yoktu. Sonlarda öyle bir geldi ki dudak uçuklattı. Cemal, ata biraz daha inansaydı belki de %1 AGF'yle kupon bırakmayacaktır. Görkem Özçelik kardeşimin Cemal'den beş gömlek daha iyi at bindiği ortada. Daha iyi idare edip daha farklı koşturarak maidenden çıkartabilir. Yeter ki startta fazla oturmasın.

SONOĞUL

Geçen koşusunda kilo farkları filan derken istediği gibi koşamamıştı. Yarış da pek hızlı gitti denilemez. Bu defa biraz daha tempoya gebe bir koşu var. Sonlardaki o ezici sprintiyle kazanabilir, benden söylemesi. 

COMMITMENT

Yarış başlar başlamaz Legend Of Love'ın tepesine biner. 1000 metre boyunca da nefes aldırmaz. Son 400'de yavaş yavaş ondan sıyrılmaya başlar ve bu koşuyu da koparır. Legend, ben bırakmıyorum, derse de işler karışır. O yüzden geniş oyunda ona da bir çarpı atmak yararımıza olur. 

TEKİNCİ

Şevhat Gökçe'den Yunus Emre Yüksel kardeşime terfi etmiş. Bu ayarda bir atın öyle tecrübesiz bir aprantinin ellerinde heba oluşunu izlemekten yorulmuştuk. 51 kg'yla elinde önemli bir avantaj da var. Burada geçemeyeceği at yok. 

YİĞİTSOYLU

Bu at ne zaman maidenden çıkacak merak ediyorum. Sonunda üstüne düzgün bir jokey atmışlar. Ahmet kardeşim bugün Kocaeli'de şanslı atlara biniyor ama en şanslısı da Yiğitsoylu. Bugün maidenden çıkarır. 

Hasan Kurtuluş Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1.6.7.5.9 // 2.4.3.8

5.6.10.9.1 // 12.7.11

3.1.5.6.9

5 COMMITMENT // 1

6.5

7 YİĞİTSOYLU BANKO

25 TL // 144 TL

Bunlar da ilginizi çekebilir: 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski