28 Ocak Fatih Demir Ücretsiz İddaa Tahminleri

 27 Ocak'ı 28 Ocak'a bağlayan gece oynanacak olan maçların idddaa tahminlerini siz takipçilerimizle tamamen ücretsiz şekilde paylaşacağım. Bol şans.


Ekvador-Brezilya

Brezilya grupta lider ve 35 puana sahip. Aynı zamanda grupta oynadığı 13 maçta hiç yenilgi almadı. Deplasmanda oynadığı 7 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik elde etti. Ekvador ise 23 puanla grupta üçüncü sırada. Aynı zamanda grubun en golcü ikinci takımı. Ekvador'un iyi bir hücuma sahip olduğunu söyleyebiliriz. İki takımın son karşılaşması 2-0 Brezilya üstünlüğüyle sonuçlanmıştı. Ekvador grupta iç sahada sadece 1 yenilgi aldı. Ancak Brezilya'nın bu deplasmandan galibiyetle dönmesi daha yakın ihtimal. 

Tahmin: MS-2 (2.07)

Şili-Arjantin

Arjantin grupta 29 puanla lider Brezilya'nın bir adım gerisinde. Şili ise ilk 5'in içinde yer almak istiyor ve bu maç onlar için büyük avantaj. Şili genel tabloya bakıldığı zaman evinde daha iyi sonuçlar çıkardı. Arjantin ile oynadıkları son maç ise 1-1'lik beraberlikle sonuçlanmıştı. Arjantin'in ise grupta mağlubiyeti yok. Son maçlarında ise lider Brezilya ile 0-0 berabere kaldılar. Arjantin'in üretken bir takım ve savunması oldukça güçlü. Şili'nin, Arjantin karşısında baskı kurması zor. Maçın alt biteceğini düşünüyorum.

Tahmin: 2.5 Alt (1.43)

Paraguay-Uruguay

İki takımda grupta istenilen sonuçları elde edemedi. Paraguay iç sahada da etkisiz bir takım. Grupta oynadıkları son 5 maçta galibiyet alamadılar. Aynı zamanda iç sahada oynadıkları son 5 maçın üçünde hiç gol atamadılar. Uruguay'da rakibi gibi son 5 maçta galibiyet alamadı ve bu maçlarda sadece 1 puan toplayabildi. Ayrıca son 5 maçının dördünde hiç gol atamadılar. İki takımda skor üretmekte fazlasıyla zorlanıyor. Özellikle Paraguay hücum hattı anlamında çok zayıf. İki takımın ortak noktası ise basit goller yemeleri. İki takımın son maçı 1-0 Uruguay üstünlüğüyle sonuçlanmıştı. Maçta puanlar paylaşılabilir ancak Uruguay galibiyete daha yakın diyebiliriz. Karşılaşma gol pozisyonları açısından düşük tempoda geçecektir.

Tahmin: 2.5 Alt (1.38)

KUPON

Paraguay-Uruguay 2.5 Alt (1.38)
Şili-Arjantin 2.5 Alt (1.43)
Ekvador-Brezilya MS-2 (2.07)

Toplam Oran: 4.08


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski