Galatasaray'da Domenec Torrent Dönemi Resmileşti

 Domenec Torrent Resmi İmzayı Attı

Galatasaray kulübü teknik direktör Fatih Terim ile yollarını ayırmasından hemen sonra Domenec Torrent ile anlaştığını basına duyurmuştu. Salı günü Türkiye'ye gelen ve takımla çalışmalara başlayan Domenec Torrent bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde attığı imzayla resmen Galatasaray'ın yeni teknik direktörü oldu. İspanyol teknik adamın yardımcılarının ise Jordi Guerrero ve Jordi Gris Vila olduğu açıklandı. Domenec Torrent Pazar günü oynanacak olan Hatayspor karşılaşmasında takımın başında görev alabilecek. 

Galatasaray kulübü bugün basına yaptığı açıklamada "Galatasaray Futbol A Takımı'nın yeni teknik direktörü Domenec Torrent ve yardımcıları Jordi Guerrero ile Jordi Gris Vila, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde sözleşmelerini imzaladı." ifade etti.

Domenec Torrent ise imza töreninden sonra basına verdiği demeçte "Galatasaray, çok büyük bir takım. Dört yıldızı kazanan ilk ve tek takım. Aynı zamanda Avrupa'da şampiyonluk kazanan tek takım. Ben bu takımla gerçekten büyük işler başaracağıma inanıyorum." ifadelerine yer verdi.  

Bunlar da ilginizi çekebilir: 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski