19 Ocak Hasan Kurtuluş Antalya At Yarışı Tahminleri

 


PERSIAN ROSE

Önde gidiyor, geriden geliyor, uçuyor, kaçıyor ama bir şekilde kazanıyor. İki yarış önce İstanbul'da geçtiği atların yanında bunlar çerez. Kiloyu kaldırırsa üçüncü birinciliğini de alır.

YÜKSEL ABİ

Çıkar bitirir. Ahmet kardeşim bu grubu, bu mesafede, lehine gidişatta yakalamış. Asla affetmez. Zaten KV 8 koşudan silinip buraya gelmiş olması da önemli mesaj. 

ATİK ATİK

Kaçak atların olduğu koşuda geriden gelecek olan Atik Atik, usta jokey Mehmet Kaya kardeşime Antalya'daki ilk gününde ilk birinciliğini kazandırır mı? Bence kazandırması lazım. Ama rakipleri de hafife alınacak gibi değil.

NERTHUS

Ne Fırat var ne de Mahmut. Karataş binmiş ki rakiplerinden de derece olarak üstün olan Nerthus'u aynaya ok gibi atmaması için bir sebep göremiyorum. 

WARDENCLYFEE

Geçtiği atların yanında bunlar çantada keklik. Zaten herkes de güvenmiş. Ama geniş kuponda biz yanına Serastro'yu da yazalım, Brave Captain'i de. Normal şartlarda Wardenclyfee bunlara kasaba kurmalı ama bu iyi jokeylerin böyle ciddi favorilerde AGF'lerde bazen eli ayağına dolaşıyor. Nedendir bilinmez!..

BRAVE GLADIATOR

İstanbul'da direne direne kazandığı gruba göre daha uygun rakipleri buldu. Önde ona zorluk çıkaracak tek atın Junior Çınar olduğu da ortada. Onu da gargara yapması lazım. Her şey yolunda giderse kazanacaktır.

İkramiye vaat etmeyen bir program ama at atı geçer. Geniş kuponda şansımızı zorlayacağız. Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş Antalya At Yarışı Tahminleri

KÜÇÜK KUPON

1.2.7.5.3.4
1 YÜKSEL ABİ
1.3.7.6
5.2.7.8
1 WARDENCLYFEE
4 BRAVE GLADIATOR

9.6 TL

GENİŞ KUPON

1.2.7.5.3.4
1 YÜKSEL ABİ
1.3.7.6
5.2.7.8.4.6
1.4.2
4.7.2.3

172.8 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski