9 Ocak Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri


 

LOMANHAN

Bariyere hapsolduğu yarışı kazanabilirdi. Orijin desen onda, jokey desen onda. 1500 derecesi de bu gruba göre iyi. O kadar aksilik yaşadığı o yarışta o derece harika denilebilir. Akın aynı hatayı yapmaz da dışarıdan gelirse önü açık. 

EL SHAYEF

Guillotine'e nasıl saldırdığını gördük. İlk yarışında da çok iyiydi. Bugün burayı da kopartmaması için bence sebep yok. O yarış 4 ay aradan sonraydı. Şimdi daha nefesli, daha ateşli. Akın Sözen kardeşim de yeniden boşuna binmez. 

ÖZGALİP

Bu grupla uzaktan yakından alakası olmayan bir at. Startta kalmazsa işi zor değil. Apranti kardeşim de Adana'da iyi at biniyor. Lafı uzatmıyorum, çıksın yeter. Gerisini oturup izleriz.

Sitemizdeki tamamen ücretsiz yüksek oranlı sürpriz kuponlar ve banko kuponlara "İDDAA TAHMİNLERİ" bağlantısından ulaşabilirsiniz.

BYE BYE LULLABY

Kimlerle kapıştı kimlerle. Tam bir tempo atı. En son handikap koştuğunda da çok rahat potoya uzandı ama buraya bu at varken bu kadar rakip gelmesi de adamın kafasını karıştırıyor. Önde huzur vermeyecek boş kilolu rakipleri var. Temposunu bozarlarsa dağıtırlar. 

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

5.6.2.1.9

4.6.11.3.2

2 EL SHAYEF // 4.3

1 ÖZGALİP BANKO

4.1.2.5

1.3.6.5.8.10

48-144 TL

Bunlar da ilginizi çekebilir: 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski