09 Ocak Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

  TOPRAK AKARCA

Orijin onda, çalışma onda, jokey onda. Mertcan Çelik kardeşim son zamanlarda bu ekürinin atlarında şansını arasa da aradığını bulamıyordu. Bugün buna son vermek için elinde büyük fırsat var. İlk yarış sorunlarından birini yaşamazsa kazanır.

DELAWERA - KING MAN GO

Delawera, kaçmak istediği zaman rüzgardan hızlı gidiyor. Yani burada Kafkas Beyi'ymiş, Like The Stars'mış ona sökmez. Gaza bir basarsa ikisini de toza boğar. Yakalanması da zor bir at. Eğer dediğimi yapabilirse zaten kazanacaktır. Ama antrenörü de işini biliyor. Bir kaçak, bir de sprinter atla işi çözmüş. Delawera bitiremezse geriden Karataş'lı King Man Go gelir ve alır. 

FATİH DEMİR'DEN 130 ORANLI İDDAA KUPONU!

AUGUSTIN

Dört tane kaçak at var. Bekleyen bir tek Agustin. Piko Piko deli gibi kaçıyor. Edward desen öyle. Wardenclyfee'le Bojack de kaçamadıklarında ön gruba yapışıyorlar. Bekleyip sprint atan ise Agustin. Eğer önde tahmin ettiğim o kapışma olursa bu işten Agustin karlı çıkar. 

ÇETİNSU

Artık kazansın dediğim atlardan biri. Ağababalarıyla koşup ikincilikler, iyi altıncılıklar yaptı. Daha düşük bir seviye yarış zor bulur. Elbette onun kadar iyi atlar da var ama Çetinsu'nun da kazanma zamanı geldi gibi duruyor. 

Sitedeki yüksek oranlı İDDAA TAHMİNLERİ'ni de kaçırmayın.

Bugün ilk iki ayakta çarşı pazar karışacağa benziyor. Oralara fazla dokunmadan son ayakları zayıf bırakıp bu altılıyı içeriye atmak için elimizden geleni yapacağız. Şans sizinle olsun.

Hasan Kurtuluş İzmir At Yarışı Tahminleri

7.4.3.6.9.2.10.5.1.8
5.4.1.6.8.3.9.11
4 TOPRAK AKARCA BANKO
4.6
1.4.5
2 ÇETİNSU // 6.8

48 TL // 144 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski