1 Şubat Kral'ın Ücretsiz İddaa Tahminleri

 


İlk gününde kazandıran yeni yazarımız "KRAL"ın 1 Şubat Salı günü iddaa tahminleri tamamen ücretsiz sizlerle. Hepinize bol şans.


Macarthur-Western United 

Avustralya ligi genelde zevki yüksek mücadelelere sahne oluyor. Macarthur takımı en son Aralık ayında kendi sahasında Sydney'e 3-0 mağlup oldu. Western ise kendi sahasında çekişmeli bir maçta Melbourne'yi 1-0 la geçti. Seyir zevki yüksek maçta her iki takımında gol ve goller bulacağını düşünüyorum. 

Tahmin: Kg Var (1.57)                          

Japonya-S.Arabistan 

Asya DK elemeleri bir birinden kötü mücadelelere sahne oluyor. S.Arabistan'ın elemelerde henüz mağlubiyeti bulunmuyor. Japonya kalite olarak Arabistan da iyide görünse de Arabistan'ın savunma 4'lüsü iyi maçlar çıkarıyorlar. Japonya'nın mutlak kazanması gereken bir maç olsa da Arabistan'da kolay teslim olacağını zannetmiyorum. Ben bugün diğer maçlara nazaran daha zevkli bir futbol izleyeceğimizi düşünüyorum. O yüzden tahminim her iki takımında gol bulacağı yönünde. 

Tahmin: Kg Var (2.11)                

Vietnam-Çin

Vietnam B grubunun en kötü takımı görüntüsünde. 7 maçta henüz galibiyetle tanışamadılar. Çin de beklentilerin altında kaldı. Kalite olarak Vietnam'dan daha iyi olduğunu düşündüğüm Çin takımı zorda olsa kazanacaktır. 

Tahmin: MS-2 (1.71)

KUPON

Macarthur-Western United Kg Var (1.57)
Japonya-S.Arabistan Kg Var (2.11)
Vietnam-Çin MS-2 (1.71)

Toplam Oran: 5.66

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski