Ersan Sümer Ücretsiz NBA İddaa Tahminleri

 Sizlerle NBA Basketbol Ligi'nde bu gece oynanacak olan maçların iddaa tahminlerini tamamen ücretsiz paylaşacağım. Herkese bol şans.


New York Knicks-Miami Heat

Miami'nin bu sezon daha iyi bir performans sergilemesi bekleniyordu ancak görüldüğü gibi Doğu Konferansı'nın zirvesine yerleşemedi. Bunun en büyük sebeplerinden biri takımın en iyi 3 oyuncusunun yaşadığı zaman kaybıydı. Knicks ise bu sezon adeta felakete yakındı. Takımın havası şuanda oldukça kötü ve Kemba Walker'ın sezonun kalanında oynayamayacak olması da durumu etkiliyor. Şuan Knicks'i çevreleyen çok fazla olumsuzluk var. Buda Miami'yi favori yapıyor.

Tahmin: MS-2 ve 211.5 Alt (2.29)

Washington Wizards-San Antonio Spurs

Her iki takımda şuan kendini Play-off resminin dışında buluyor. Wizards takas tarihinden bu yana daha etkili oynarken yine de kadroda önemli oyuncuları kaybettiler. Bu durumun kadro devamlılığını koruyan Spurs için avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Wizars all-star maçına çıkan önceki 5 maçından 3'ünü kazandı. Ancak bunun sebebi Pacers, Kings, Pistons ve Nets gibi zayıf rakiplerle karşılaşmış olmalarıydı. Bu arada Spurs kötü sicili ve hayal kırıklığı yaratan sezonuna rağmen Play-off'a kalmayı başardı. Takım maç başına sayı ve takım yüzdesi bakımından hücum reytinginde 15'nci sırada. Spurs Murray'de sahadaki en iyi oyuncuya sahip olacak ve savunma reytinginde 21'nci sırada yer alan Wizards'ın etkisiz savunmasından yararlanabileceklerini düşünüyorum.

Tahmin: MS-2 (1.57)

Orlando Magic-Houston Rockets

Ligin en kötü takımlarından ikisi karşı karşıya geliyor. Magic son 7 maçından sadece 1'ini kazandı. Rockets ise Orlando'ya 7 maç kaybetti. Form anlamında bu iki etkisiz takımı birbirinden ayıran hiçbir fark yok. Magic genellikle maç kazanmasalar da genç kadrosuyla daha dinamik oynamayı başardı. Aynı zamanda sezonda sadece 13 galibiyet aldıkları için yeniden yapılanma dönemini benimsediler. Bunun için genç yıldızlar Cole Anthony ve Franz Wagner gibi genç yıldızların her gece sıkı performans sergilemesi gerekecek. Orlando'da, Houston'da hücum ve savunma derecesi açısından NBA'in en kötüleri. Rockets hücum oyununda biraz daha iyi ancak etkisiz savunması bu avantajı öldürüyor. Magic'in ise en büyük özelliği hücumda çok etkili olmasa da zayıf rakiplere karşı daha baskın oynayabilmesi. Magic bu maçta galibiyete daha yakın.

Tahmin: 225.5 Üst (1.50)

KUPON

Orlando Magic-Houston Rockets 225.5 Üst (1.50)
Washington Wizards-San Antonio Spurs MS-2 (1.57)
New York Knicks-Miami Heat MS-2 ve 211.5 Alt (2.29)

Toplam Oran: 5.39Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski