Ersan Sümer Ücretsiz NBA İddaa Tahmini

 15 Şubat'ı 16 Şubat'a bağlayan gece NBA Basketbol Ligi'nde oynanacak olan maçların iddaa tahminlerini tamamen ücretsiz paylaşıyoruz. Herkese bol şans.


Phoenix Suns-Los Angeles Clippers

Clippers dün gece Warriors karşısında 119-104'lük bir galibiyet elde etti. Terance Mann maçı 25 sayıyla tamamladı. Ancak Clippers bu sezon Phoenix'e 16 ve 17 sayı farkla 2 kez kaybetti. Oynadıkları son 9 maçın ise sadece 3'ünü kazanabildiler. Phoenix Suns ise bir galibiyet serisi oluşturdu. 10 gün önce Atlanta Hawks'a kaybettiklerinden beri oynadıkları tüm maçları ortalama 14.8 sayı farkla kazanıyorlar. Pazar günü Orlando'yu 27 sayı farkla Devin Booker'ın 26 sayı katkısıyla kazandılar. Takım bu maçla üst üste 5'nci galibiyetini almış oldu. Ancak Clippers'ın dün geceki performansı oldukça etkiliydi ve bu galibiyet üst üste 2'nci galibiyetti. La Clippers'ın yükselen performansı Phoenix'in kolay bir galibiyet alamayacağını gösteriyor. 

Tahmin: 224.5 Alt (1.52)

New Orleans Pelicans-Memphis Grizzlies

Memphis arka arkaya 5 maç kazandı ve seriyi bozmaya hiçte niyetleri yok gibi. Ancak süper starları Ja Morant'ı çevreleyen belirsizlik takımı sıkıntıya sokuyor. Ja, birkaç gün önce Charlotte karşısında kazandıkları galibiyette sol bileğini burktu ve şüpheli olarak listeleniyor. Memphis, Pelicans ile karşılaştığı son 7 karşılaşmanın sadece 1'ini kazandılar. New Orleans dün gece Toronto Raptors karşısında 120-90'lık bir galibiyet aldı. İki maçlık yenilginin ardından Toronto karşısında alınan 30 sayı farklık galibiyet oldukça iyiydi. Ancak Memphis bu maçta galibiyete daha yakın.

Tahmin: MS-2 ve 227.5 Alt (2.50)

KUPON

Phoenix Suns-Los Angeles Clippers 224.5 Alt (1.52)
New Orleans Pelicans-Memphis Grizzlies MS-2 ve 227.5 Alt (2.50)

Toplam Oran: 3.80


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski