Ersan Sümer Ücretsiz NBA İddaa Tahminleri

 Siz değerli takipçilerimizle 11 Şubat'ı 12 Şubat'a bağlayan gece NBA Basketbol Ligi'nde oynanacak olan maçların iddaa tahminlerini paylaşacağım. Hepinize bol şanslar. 


Detroit Pistons-Charlotte Hornets

Charlotte NBA'de sayı sıralamasında 2'nci sırada ama şuanda iç açıcı bir durumda değiller. Üst üste 6'ncı mağlubiyetlerini aldılar. Takım savunma yapma anlamında oldukça başarısız. Son haftalarda Miles Bridges'in performansında yükseliş var. Pistons ise takasta bir hamle yaparak Sacramento'dan Marvin Bagley'i aldılar. Ancak oda son haftalarda tam bir hayal kırıklığı. Detroit'te son 6 maçını kaybetti. Üst üste 6 oyun kaybeden ve dün gece Memphis tarafından ağır bir yenilgi almış Detroit'in işi bu maçta oldukça zor. 

Tahmin: 222.5 Üst (1.49)

Atlanta Hawks-San Antonio Spurs

San Antonio son 10 maçında maç başına 113 sayı ortalaması tutturuyor ancak aynı sayıyı rakiplerinin de atmasına izin veriyor. Hawks son zamanlarda iyi oynadı ve skorunda artış yaşandı. Geçen ayki 7 maçlık galibiyet serilerinde şutlarının yaklaşık %40'ını yayın ötesinden yaptılar. Son 2 mağlubiyetlerinde ise Young, aldığı her 3 topu kaçırdı ve Hawks derinden %31 daha kötü şut attı. Hawks'ın oyun stili güzel olsa da San Antonio'nun etkili hücum oyunu işin rengini değiştiriyor. 

Tahmin: 229.5 Üst (1.46)

KUPON

Detroit Pistons-Charlotte Hornets 222.5 Üst (1.49)
Atlanta Hawks-San Antonio Spurs 229.5 Üst (1.46)
Philadelphia 76ers-Oklahoma Ev Sahibi 108.5 Üst (1.45)

Toplam Oran: 3.15

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski